Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luli Dhe Besi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Luli Dhe Besi është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Armel Dhe Emanuel Delaj

Luani Dhe Migjeni

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Agon Dhe Bujar

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Mirvet Dhe Ramize

Big Sell & Cannabis

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Vio Dhe Darda

Tags: Luli Dhe Besi, Luli & Besi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet