Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Luli - Jeleku Prej Ari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T11:54:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jeleku Prej Ari" kënduar nga Luli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet