Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Luli - Fjalet Tona  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/08/2008

2008-08-20T11:29:09


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fjalet Tona" kënduar nga Luli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet