A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Luli - Vet Me The Te Dua


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/04/2009

2009-04-10T11:09:02

vet me the te dua
e tash mke harruar
e tash mke harruar

mua me harrove
tjetrin perqafove
tjetrin perqafove

oo ta lo amanete
mos me harro krejte
mos me harro krejte

kur tpiqen qershijat
kujtoj lot e mija
kujtoj lot e mija

oo kur t'me lin ni vajze
tja lo emrin tende
tja lo emrin tende

ee kur te lin ni djale
venja emrin teme
venja emrin teme


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019