Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lulzim Sadiku - Kur U Ktheva Nga Kurbeti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/08/2012

2012-08-18T01:12:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur U Ktheva Nga Kurbeti" kënduar nga Lulzim Sadiku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lulzim Sadiku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet