Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Luljeta Gashi & Violeta Elshani - Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I kujtova enderrat qe dikur per ne i kishim
sa kemi ndyshuar s jemi me ata qe ishim
i kujtova ditet kur me mall te perqafova
kur te prisja zemer deri ne oret e vona

ref:

Eja veq per mua
ti shijoj prap buzet tua
nuk kam lot ne sy sa m ka marr malli per ty

Te gjitha mi more dhe ne fund me le fajtore
t'mirat e ksja jete une ti dhash e ti i trete
i kujtova ditet kur me mall te perqafova
kur te prisja zemer deri ne oret e vona

ref:

Eja veq per mua ti shijoj prap buzet tua
nuk kam lot ne sy sa m ka marr malli per ty

Ky tekst u dërgua nga Dafina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/07/2012


Luljeta Gashi & Violeta Elshani - Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja".
3. Video është e këngës "Eja", por nuk këndohet nga Luljeta Gashi & Violeta Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Gashi E Violeta Elshani:


Komente 0