Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Emer E Mbiemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  37

Plot çika plot çika
Si kukllat barbika
Ti je princ i imi
Kujdes ku te shkon syni

Ref...x2
Emer e mbiemer
Ta shkrova ne zemer
Mos kqyr tjeter femer
Zemer me lendon

Çelma telefonin
Du me ta ndi zanin
M'ka rrok xhelozia
S'di a je te shpija

Ref...x2
Emer e mbiemer
Ta shkrova ne zemer
Mos kqyr tjeter femer
Zemer me lendon

...

Ref...x2
Emer e mbiemer
Ta shkrova ne zemer
Mos kqyr tjeter femer
Zemer me gabon


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiLuljeta Shala
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2014


Luljeta Shala - Emer E Mbiemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emer E Mbiemer".
3. Video është e këngës "Emer E Mbiemer", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 2