Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - A M’Ke Zemër? Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I
Askush afër meje
Kuj zanin s'ja ni
malli po më mer
per dashninë e ti
malli po më mer aaa
per dashninë e ti

Refreni
A mke zemer, a mke zemer
N'sytë të tua jam e shtejte
A me don si më ke dasht
A mke harru krejt aaa
A mke harru krejt

II
Nata shumë ë gjat
Ëndrrat vixitojn
Kujtimet ëmblaa
Herë vijn e herë shkojnë
Kujtimet emblaaa
Herë vijn e herë shkojnë

Refreni
A mke zemer, a mke zemer
N'sytë të tua jam e shtejte
A me don si më ke dasht
A mke harru krejt aaa
A mke harru krejt


Ky tekst u dërgua nga Nerashtalia

Luljeta Shala - A M’Ke Zemër?
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A M’Ke Zemër?".
3. Video është e këngës "A M’Ke Zemër?", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0