Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lumbardh Zuka
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Lumbardh Zuka është këngëtar i njohur. Më datë 5 Shkurt 2013, Lumbardh Zuka publikon videoklipin "Pa Ty".

Në Prill 2014, Lumbardh Zuka merr pjesë në Celësi Muzikor 8 me këngën "Se Kam Prit".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet