Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Shiki Baba Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shiki Baba" kënduar nga Lumturie Tahiri (Lumja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 7 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
7

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rroni. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Qe nga dita o kur ne u pam
Ne dashuri qe te dy rame
gjithe shoqeria kur neve na pane
Shume pershtateni gjithe neve na thane

Oooooooo

ref:
shiki,shiki shiki baba
baba na pa
baba te mori pa ty me la
shiki shiki baba
baba te pa
baba te mori
pa ty me la

Baba kur o neve na pa
Nga hidherimi derdhi gota
nder te tjera mua me tha
s'kam vejt me t'dhan ty mor donzhudhan

Oooooooooo

ref:
shiki,shiki shiki baba
baba na pa
baba te mori pa ty me la
shiki shiki baba
baba te pa
baba te mori
pa ty me la
shiki,shiki shiki baba
baba na pa
baba te mori pa ty me la
shiki shiki baba
baba te pa
baba te mori
pa ty me la .

ref:
shiki,shiki shiki baba
baba na pa
baba te mori pa ty me la
shiki shiki baba
baba te pa
baba te mori
pa ty me la
shiki,shiki shiki baba
baba na pa
baba te mori pa ty me la
shiki shiki baba
baba te pa
baba te mori
pa ty me la .

Ref:
shiki,shiki shiki baba
baba na pa
baba te mori pa ty me la
shiki shiki baba
baba te pa
baba te mori
pa ty me la

Publikimi: 06/10/2012Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente mbi këtë këngëLumturie Tahiri (Lumja) - Shiki Baba
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiki Baba".
3. Video është e këngës "Shiki Baba", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.