Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumturie Tahiri (Lumja) - Adrenalina Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Adrenalina" kënduar nga Lumturie Tahiri (Lumja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ardian Bujupi & Finem - Adrenalina

[REF. Ardian Bujupi:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

Narcotic (Ey, yeah, yeah)
Dein Anblick macht mich süchtig, yeah (Chka-bam-bam-bam)
Was du willst (Ey, ey)
Nimmst du dir ohne Rücksicht, yeah
Über siebenhundert PS
Geben Fullspeed – Carrera-Bahn
Sie hat ein Pokerface
Zina hat mir Kopf verdreht, oh ja

Ti je, po kalon (po kalon)
Qa po kerkon? (qa po kerkon)
Krejt ti ofroj
prap s'te mjaftojn lyp atencion

[REF.:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

[Finem & Ardian Bujupi:]
Bossa
Si n'filma Cosa Nostra
Krejt shqipet mafioza
Ndron moti ndron dhe loja
Ki me pa ti lale (Brrt)
Ki me pa ti lale (Pow, pow)
Cdo dit po bojna pare (Pa-pare)
Cdo dit po bojna rra-pa-pa-pap
Ku ku moj nane
Kena dal, kena pi, kena vap
Po ti ku je o femer nate (Ey, yeah, yeah)
As shampanja, as diamant
Ty nuk t mjaftojn se krejt i pate

Ngjyra ndryshon, kameleon
Kur po kalon ti, po kalon ti, po kalon

[REF. Ardian Bujupi:]
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Ti krejt i pate
Akoma nuk mjafton
Ti femen nate je tu lyp shum atencion
Don don, adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey
Adrenalina (-lina), -lina, -lina, -lina, ey

Stealth & Baseman - Adrenalina

Still number one formula
dog yea i need for speed
roll with jeeps
ride with a gang of gs gs gs
skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina

shqipet on job they know the game
smash it all night on summer days
ajo nuk do me u pa me xhama tzi
splifa ndez adrenalin adrenalina

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina

ajo po don me dal me maska n'face
me shpejtsi stay out of my way
tu pi canabis im feeling great si melodia

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina

Nuk du me ja dit cka thojn cka folin
all of my broz we balling
300 horse power motorrin
100 my shqipez kan kodin
kto tjert po bojn aktorin

femna me vete nmakina
thojn hajde shkojna te vila
ajo po do me pi shisha

shqipet the realest bandita
rri me cdo rrac
shqipe zezake latina
femna me class
benzi kur del nga fabrika
ajo u bo tap
dhipat i kena the baddest si nfilma

shqipet on job they know the game
smash it all night on summer days
ajo nuk do me u pa me xhama tzi
splifa ndez adrenalin adrenalina

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina

ajo po don me dal me maska n'face
me shpejtsi stay out of my way
tu pi canabis im feeling great si melodia

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina

Adrenalina bentley benz or bima
drop the top low riffa
still riding for my shqipez
pull up in a white Rari
look like mona lisa
Im with my new barbie
she thinks that we some dealers

i dont really care what dey want do
i couldnt care less what dey want say
i came up from the gazza way
drop the top we switching lanes
Gwag not a hummer hella foreigns in tirana
and if youre repping for the 7
you gotta keep it one hunna

shqipet on job they know the game
smash it all night on summer days
ajo nuk do me u pa me xhama tzi
splifa ndez adrenalin adrenalina

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina

ajo po don me dal me maska n'face
me shpejtsi stay out of my way
tu pi canabis im feeling great si melodia

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina//what dey want do

shqipet on job they know the game
smash it all night on summer days
ajo nuk do me u pa me xhama tzi
splifa ndez adrenalin adrenalina

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina

skr skr skr adrenalina
skr skr skr adrenalina/

Ari Blue - Adrenalina

Kejt kohen po ta fali
Se shume moti s'jena pa
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na
Kjo o fenomenale
Ça ni kur jena ngat
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na

(refrain x4)
Aaa... Adrenalina
Aaa... Adrenalina na

Kejt kohen po ta fali
Se shume moti s'jena pa
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na
Kjo o fenomenale
Ça ni kur jena ngat
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na

(x2)
Se veç une edhe ti e kena fundin
Po du me i vetmi qe ma nxerr gjumin
Hajt kujtoje ti heren e fundit
Heren e fundit
Hey

(refrain x4)

S'kena me lon gat gat gat
Pa u pa une e ti edhe ni nate
Njejt prap prap prap
Po ma hyp adrenalinen nalt
Se lo gat gat gat
Pa u pa une e ti edhe ni nate
Prap prap prap
Po ma hyp adrenalinen nalt

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 27/11/2012Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):


Komente 0


Lumturie Tahiri (Lumja) - Adrenalina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adrenalina".
3. Video është e këngës "Adrenalina", por nuk këndohet nga Lumturie Tahiri (Lumja).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.