Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Lumturie Tahiri (Lumja) - Krejt Me Rend  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/11/2012

2012-11-27T20:49:14


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt Me Rend" kënduar nga Lumturie Tahiri (Lumja).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Valbona Spahiu - Krejt Me Rend

heren e par je larguuu
se na mushem te dy shum

heren e dyt ika un
se nga ti u trema shum
por nafaka sme ke ikur
tana punen ndreqe shpirto

krejt me ren krejt me ren
tana senet po vin veet
e kam kuptu e ke kuptu
aj ti me don dhe un te du (2x)

heren e par ti je fjalos
e mandej shum je brengos

heren e dyt kam dhan fjal
e mandej te dasht ma fort
por nafaka sme ke ikur
tana punen ndreqe shpirto

krejt me ren krejt me ren
tana senet po vin veet
e kam kuptu e ke kuptu
aj ti me don dhe un te du (2x)

krejt me ren krejt me ren
tana senet po vin veet
e kam kuptu e ke kuptu
aj ti me don dhe un te du (2x)

Ermal Fejzullahu - Krejt Me Rend

Heren e par
ti je largu se ne mua
ke dyshu
heren e dyt ika une
se nga ti u tremba shum
por nafakes nuk i ikem
tana punet ndreqen qiko

[ref:1x]
Krejt me rend,krejt me rend
tanat senet po bin n'vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don e un te du

Krejt me rend,rend me rend
tanat senet po bin n'vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don dhe un te du

Heren e par ti je fjalos
e mandej shum je brengos
heren e dyt kam be fjal
e mandej te thash me fal

Por nafakes nuk i ikem
tana punet ndreqen qiko

[ref:2x]
Krejt me rend,krejt me rend
tanat senet po bin n'vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don e un te du

Krejt me rend,rend me rend
tanat senet po bin n'vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don dhe un te du
Më Shumë Këngë Nga Lumturie Tahiri (Lumja):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet