Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin “Crazy N' Wild” Nga Loni Gashi & Stresi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
[26-04-2014]
Këngëtari i talentuar shqiptar, Loni Gashi, ka publikuar videoklipin e tij debutues në skenën muzikore shqiptare dhe ndërkombëtare, në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria Stresi.

Kënga është punuar nga kompania Elephant, më saktësisht nga producenti, Nurteel dhe vet Loni Gashi.Eshtë një videoklip shumë interesant ky i realizuar nga ASHA dhe që u realizua në regjinë e përkryer të Alban Zogianit.

Klipi është i stilit urban, i nivelit ndërkombëtar, që vjen si publikim i kompanisë shqiptare, Elephant.

Ky është projekti i parë i Loni Gashit në skenën muzikore shqiptare dhe atë ndërkombëtare. Ai është këngëtar i ri i cili jeton në Londër.
 (Telegrafi)

      Loni Gashi - Crazy And Wild (Feat.Stresi) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet