Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lutfi Goga

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Lutfi Goga është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Gusht 2017, Lutfi Goga publikon videoklipin "Kolazh 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dionis Serdari

Fredi Gjishti

Perlat Merko

Klodjan Meçka

Kreshnik Alikaj (Niku)

Feti Janca

Klajdjan Torra

Idajet Hysa

Rudi Hasanllari

Ardit Vranozi

Tags: Lutfi Goga


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet