Live Video

Lynx - Sa Pak Mjafton  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/10/2012

2012-10-01T01:52:23

Këngë e albumit:

"Sa Pak Mjafton"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012
Strofa 1

Nje rruge e gjate
Fundi saj duket larg
Me than 2 fjale
Se jeta ngjan me nje perrale
Dhe un besoj
Nje dite me shume nje dite me pak
Me duhet ta jetoj si te jet sh pak sh pak me pak sa pak

Ref
OoOOooOOOOoo
Sa pak mjafton
OoOOooOOOOoo
Eshte ne doren tone
OoOOooOOOOoo
Sa pak mjafton
OoOOooOOOOoo

Strofa 2

Nje dite e gjate
Fundi saj duket larg
Qielli eshte i bardhe
Dielli vetem shprese pikturon
Dhe un e kuptoj
Nje dite me shume nje dite me pak
Me duhet ta jetoj si te jet sh pak sh pak me pak sa pak

Bridge

Nuk besuat nje perralle,thate tani eshte vone
Ju bekuat vec zhgenjime,por endrra vazhdon
Jeto dhe ti,sh pak ty te mjafton
Se per dike qe ekziston,asnjehere nuk do jete vone


Ky tekst u dërgua nga A.Tragaj
Më Shumë Këngë Nga Lynx:

Më Shumë...