A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyric Master

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  509
  • Emri i Vërtetë:
  • Lavdim Brajshori
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Lyric Master është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Producenti dhe kengetari nga Prishtina Lavdim Brajshori, njihet si Lyric Master. I pershtatej ky emer sepse tekstet i shkruan mjeshterisht. Ai filloi te merret me muzike qysh ne moshe te re. Degjohet shume nga moshat e reja dhe vlen te permendet vokali, zeri i embel i tij dhe menyra e te kenduarit me ndjenja thuajse vete jeton ne tekstet qe vete i kendon. Vlen te permendet se nuk ngjason me ndonje artist tjeter, pra me nje fjale eshte unik. Vepri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Asaj (2013)

Filloj Misioni (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Si Te Harroj
Ajo Po Qan
Dashuri Nuk Patem
Asaj I Fola
Dit E Nat
Vazhdo
Errësirë
Mos M'thirr
Qa Se Pret
A Tkom Thon

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Capital T

Mozzik

2Ton

Majk

Getinjo

GASHI

Stresi

Ermal Fejzullahu

Ardian Bujupi

B-Genius


Tags: Lyric Master, Lavdim Brajshori

Lyric Master në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019