Lyric Master

Lyric Master Sjell Kengën E Re “Asaj I Fola”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-10-2016]
Reperi Lyric Master publikoi kengen e tij me te re "Asaj i fola" ne bashkpunim me Daris dhe me videoklip. Kenga eshte lansuar me 24 Shtator 2016.
Kenga eshte pritur mjaft mire dhe ka pasur shume klikime.


Lyric Master Sjell Kengën E Re “Asaj I Fola”

  Lyric Master - Asaj I Fola (Feat.Daris) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0