A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyric Master - Te Dua Me Mungon  (Feat. Lil Samee)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

23/09/2011

2011-09-23T00:12:22

Featuring

Lil Samee

Song from the album:

"Filloj Misioni"


1 Lyric Master
I shtrihur ne shtrat dot gjumi nuk me zë
Mendoja për dikëqe dua te'jem me të
Qdo nat e kujtoj se ka iden sa me mungon
Dua t'jem me ty te kerkojë

Me ty u mësova të kuptoj dashurin
Qysh ne'fillim mendova te kam nje lidhje me ty
Me pelqeje qysh ne fillim
Gjithqka filloj me nje shikim

Ref2x Lyric Master
Te Dua Te Dua Te Dua (oho)
Me Mungon Me Mungon Me Mungon (oho)
I love You I love You I love You (oho)
I Miss you I Miss you I Miss you (oho)

2 Lil Samee
I shtrihur ne shtrat dot gjumi nuk me zë
Mendoja për dikëqe dua te'jem me të
Qdo nat e kujtoj se ka iden sa me mungon
Dua t'jem me ty te kerkojë

Me ty u mësova të kuptoj dashurin
Qysh ne'fillim mendova të kam nje lidhje me ty
Me pelqeve qysh ne fillim
Gjithqka filloj me nje shikim

Ref2x Lil Samee
Te Dua Te Dua Te Dua (oho)
Me Mungon Me Mungon Me Mungon (oho)
I love You I love You I love You (oho)
I Miss you I Miss you I Miss you (oho)

Ref1x Lyric Master
Te Dua Te Dua Te Dua (oho)
Me Mungon Me Mungon Me Mungon (oho)
I love You I love You I love You (oho)
I Miss you I Miss you I Miss you (oho)

Ref1x Lil Samee
Te Dua Te Dua Te Dua (oho)
Me Mungon Me Mungon Me Mungon (oho)
I love You I love You I love You (oho)
I Miss you I Miss you I Miss you (oho)


Lyrics submited by Abb Rapstar Xheladini
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019