A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Lyric Master - Si Te Harroj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  272

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/03/2012

2012-03-24T22:44:01

Rri i ulur dhe mendoj
S'jetoj jeten pa ty nuk di si t'ja bëj
Sa veshtir Zot qenka me vazhdu jeten para
Kur ajo s'osht me mu un s'jam si perpara

2x:Bukuria zemer mori kahje tjeter
Dashurija jon u be këng e vjeter

Se e di ku gabuam (gabuam)
Njeri tjetrin sa shum e lenduam (lenduam)
E kerkoj nje rrug pa lot
Por gjith kohen kam qare e sho qe osht e kot

REF:2x
Si te harroj kur qdo gje me kujton ty
Si te harroj zemer kur s'du me nejt pa ty
Si te harroj t'lutem ndihmom te harroj
Si te harroj ty tjeter s'mund te'dashuroj

2
Ndjenjen time nuk e kuptove
Ndjenen time ...asnihere se qmove
Shpirtin me ma dhon un s'kerkova
Gjithqka te shkoj mir per ne u mundova

I heshtur te dua s'di a me degjon
Kur m'kaplon vetmia zemra n'ty mendon
Kalova shum koh me tyqdo her ma shum te deshta
U thy diqka mes nesh ndjej dhimbje pa ty un mbeta

Se e di ku gabuam (gabuam)
Njeri tjetrin sa shum e lenduam (lenduam)
E kerkoj nje rrug pa lot
Por gjith kohen kam qare e sho qe osht e kot

Bridge:
Se di qysh me t'harru kur gjithqka m'kujton ty
Mos kerko asniher me t'harru se nuk kam më fuqi

REF:2x
Si te harroj kur qdo gje me kujton ty
Si te harroj zemer kur s'du me nejt pa ty
Si te harroj t'lutem ndihmom te harroj
Si te harroj ty tjeter s'mund te'dashuroj

Si te harroj kur qdo gje me kujton ty
Si te harroj zemer kur s'du me nejt pa ty
Si ta harroj o zot ndihmom ta harroj
Si ta harroj kur s'mundem pa të


Ky tekst u dërgua nga  EnnisaaAG   vivakosovaKartolina (1)

2017-12-28 13:27:28
Se di qysh me t'harru
kur gjithqka m'kujton ty

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019