Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - Fshima Lotin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fshima Lotin".
3. Video është e këngës "Fshima Lotin", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - Fshima Lotin  (Feat. Mixeri)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Asaj"

Komente

8 🔥

11/05/2013

2013-05-11T19:41:53+00:00Sa shpejt erdhi kjo dit e veshtir,
Sa te leht e pate tme thoje lamtumir,
Sot i kujtoj ditet qe kaluam bashk
Sa t'lumtur ishim,ku jemi ne tash,
Vetmia po me mbyt,trishtimi po me tret,
Shpirti po me qan,e zemra ty po t'therret,
Kthehu pran meje dhe qendro
Ket deshir tlutem ma plotso

REFF
Edhe nje her po du me t'pa
Se gjdo nat me lot kom qaaa
Edhe nje her ti fshima lotin nsy
Thuajj te dua vetem tyy.

Dikur me thoje qe te dua vetem ty
Dikur me thoje do jemi gjithmon te dy,
Pse ike ti nga un nga qe te desha shum,
Apo gjete nje me te mir sesa un,
Vetmia po me mbyt,trishtimi po me tret,
Shpirti po me qan,e zemra ty po t'therret,
Kthehu pran meje dhe qendro
Ket deshir t'lutem ma plotso

REFF
Edhe nje her po du me t'pa
Se gjdo nat me lot kom qaaa
Edhe nje her ti fshima lotin nsy
Thuajj te dua vetem tyy.


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet