A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Lyric Master - Vazhdo


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  238

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/02/2014

2014-02-22T15:06:01

Ref
Vazhdo pa mua
Jeto siç do ti
Vet deshte mu largu
Më nuk ka kthim

Vazhdo jeto pa mua
Ashtu siç do ti
Vet deshte mu largu
Më nuk ka kthim

1
Përse kjo dashuri
Kështu mbaroj
Nuk ka mundësi
Që më të përqafoj
Zemra ime
Ka mbetur vet
Shikimin tënd
Syri im më s'do ta ket

U ndanë rrugët tona
Në orët e vona
Kur ti më the mua
Kaloj tash e jona

Ref

Vazhdo pa mua
Jeto siç do ti
Vet deshte mu largu
Më nuk ka kthim

Vazhdo jeto pa mua
Ashtu siç do ti
Vet deshte mu largu
Më nuk ka kthim

2
Unë ty më s'të kam
kam humbur gjithëqka
Kam mbetur pa askend
I vetëm n'kët bot jam
N'rrugën tonë i vetëm jam
Ti nuk më shoqëronë
E di se n'zemren time
Ti më nuk po jeton

Pak dashuri kërkova
Ta fala gjith jeten time
Ti smë ke dashur mua
Po për mua ishe jeta ime

Ref

Vazhdo pa mua
Jeto siç do ti
Vet deshte mu largu
Më nuk ka kthim

Vazhdo jeto pa mua
Ashtu siç do ti
Vet deshte mu largu
Më nuk ka kthim


Ky tekst u dërgua nga Teuta SylaKartolina (1)

2017-02-20 15:47:39
Përse kjo dashuri
Kështu mbaroi
Nuk ka mundësi
Që më të përqafoj

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019