Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyric Master - A Kthehesh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Kthehesh".
3. Video është e këngës "A Kthehesh", por nuk këndohet nga Lyric Master.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyric Master - A Kthehesh  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Teksti:

Lyric Master

Komente

Asnjë Koment

30/12/2017

2017-12-30T16:00:01+00:00Nuk desha te jem ai
Qe ta prish at dashuri
As nuk desha t'humbas
Sepse te kisha vetem ty, veq ty

Une nuk deshta qe te ndodhe keshtu
Me ne oo zemeeerrr.
E pranoj se sjena mo,
Pranoj pa zemer,ku je tii tanii
A'thu ku je

Refreni2x
A kthehesh edhe njeher un dua ta di dua
A do t'shoh edhe njeher n'ket jet ty A do t'shoh
A me do un nuk e di, a me kishe dashuri
Aaaaaah, A kthehesh ti?

Nuk e di ti a e din
Qe nuk po bon pa ty
A do t'ket nje rikthim
A munet ajo koh me u kthy

Ah sa me ka marr malli
Po me mungon gjithqka qe te perket ty
Aroma jote syt e tu
Gjithqka e jotja

Zemer un kom faj
Se ne ku jeemi tash
Nashta sjemi kon fat
Qe me kon bashk

Refreni2x
A kthehesh edhe njeher un dua ta di dua
A do t'shoh edhe njeher n'ket jet ty A do t'shoh
A me do un nuk e di, a me kishe dashuri
Aaaaaah, A kthehesh ti?


Më Shumë Këngë Nga Lyric Master:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet