A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyric Master - Ani  (Feat. Kushtrim Kelani)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/03/2019

2019-03-23T18:00:04

Featuring

Kusha (Kushtrim Kelani)

Produksioni:

Lyric Master


S'di pse man inati
Kur e ki let mem pas
Sdi pse hala man inati
Kur pe she qe jom tu t'dasht
S'du me t'vet un ku je kon ti
Kur e di ku ki me kon
Dije qe n'dor e ki fatin
Asniher un ska me t'lon
Un kejt ka me ti dhon sdi pse po mendohesh
Un kejt ka me ti fal sdi pse spo afrohesh

REF. 2x:
Ani m'the nuk ta fali
Ti po kthehesh prap te ky djali
Ani fjalt sun i nalim
S'ki pse man inati

Ani ani ma mir e din
Un e di edhe se ku rrin ti
Ani ani shum mir e din ti
Ai me mu jo nuk osht i njejti

Amo ti e din ma mir prap
Nese don na dy mu bo bashk
Lej fjalt qa i kena fol
Po kupto qa po t'thom tash

Edhe nese menon keq per mu
Un prap veq ma shum po t'du
E di qe n'zemren tane jom
Pse s'je tu afru

REF. 2x:
Ani m'the nuk ta fali
Ti po kthehesh prap te ky djali
Ani fjalt sun i nalim
S'ki pse man inati


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019