Lyrical Son Foto Me Gjyshin


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[04-08-2015]
Na rastis shpesh herë që të shohim këngëtarët apo reperët tanë që të prezantojnë prindërit në rrjetet e tyre sociale, por reperi i njohur Lyrical Son ka bërë të kundërtën.

Ai ka publikuar një fotografi me gjyshin, ndonëse ai është shumë më i vjetër në moshë Festimi thotë se kanë mjaft komunikim mes vete dhe janë shumë të lidhur.
 (B.A/Teksteshqip.Com)