Lyrical Son Bëhet Baba


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
[09-01-2016]
Reperi Lyrical Son dhe Gresa janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Eva.
Lindja është kryer në Chicago të Amerikës.
çifti është shumë i lumtur dhe sigurisht ajo shprehet nga fotot e postuara dhe nga një mbishkrim ku falenderojnë zotin për dhuratën.
 (TeksteShqip)