Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Lyrical Son - F.E.S.T.I.M

Teksti i këngës:

wtf sje kam ngje, oke bitch qe
jom reperi ma i smut qe nsheher najher e sheh
F.E.S.T.I.M.
lyrical son the motherfucker name
kshtu qe nihum, ishmi, thirrum t 'iqi
merre numrin pa problem, xeher e shkrujti bitchi
meniher e hypi nkerr e nler duhna me hec
kom shum pak naft se prom dikush ma paska pec
me cef, apo kumedit me qfar aleti
nonen e klloshorve e kisha zHduk pi qyteti
kqyre qa vjedhin e ku mos mu qart
me mujt mi kap,mos mi lon as nhart
nejse e vazhdoj rrugen tu u bo
nervoz me jeten
qe sa jom met pa gjum plus e kom hup kuleten
tu e grrith veten, um kerset telefoni
allo, rihke baben sa nervoz koka bo njoni
e kom do rabi tmir, qe don me hup vetdijen
so nice e ka shijen, man ku **** je , po shihem
un jom nshpi, prit qaty rri
vi tmar , dalim veq un edhe ti
e per sa me dal , dil per ni minut
kto e ki sigurt, edhe pse koka bo mut
shum kolon e madhe , fuck it koka bo llug
op zgjedhjet it mas dy jave , vakti o mi ndreq rrugt
njerzt lypin pun ,pare ska havera
veq nmahallen tem jon mas pakti 10 dillera
mo ki dhe kullera asi qe i don babi
mangupa ngillera, me juve jom horli
puff puff pass, just like ms. morly
smoke the green ,shit yep you can find me
in the studio , i bring it the hit
my name is the huliu, but am to hot on a beat
to got , sleep with the fishez forever
.............………
lyrical got it luck, my block is my clock
i tik and i tak
now wtf , spo di qa po foli, shumica smarrin vesh
veq pe din qe pe lodhi
qe prap ndodhi , me dal ni sen kejt
ata qe bohen gips eata at qe rrin straight

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)
teksteshqip.com © 2007 - 2019