Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Sexy Linda

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy Linda".
3. Video është e këngës "Sexy Linda", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Sexy Linda  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  36

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Recept"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2008

Komente

2 🔥

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Lyrical Son:
Yeahh well is your boyyy Festim lyrical gramofon kcee ..
Yeahh edhe 1 sen , edhe 1 hit ... yeahh
Ku o problemi zemer sdi a pe din kush oo Debauss
kur e ki 1 Festim ngat let o me Vendauss
Vete gjdo femer qe tpakten 1 her e ka provu
ti ngulesh en mu e thu Festimin pe du [phuu]
Sjom kompleks en Seks n'as 1 mas
hala kom oreks per gjdo eks qe e kom pass
ato e diiiin se me mu kan ba pervoj
qe sii vettiiiim vi kur atoo kan nevoj
ku do e kur doo qe dojn le tem gjejn
sado e qyshdoo let thojn ato e vrejjnn
pranin tem qe gjdo ven naLt e qon
ki kang me Lyrican Son
phuu Number One
n'Gjdo TOp Lista , Intervist ku do qe jom ne marum
let jet edhe tjeter kush qe osht n'Top qitun
Hip Hop shijen qu ju e ngoni
JENI QATA QE JU PER NEVE KREJT DURT NALT I QONII

LYRIC:(2x)
Sexy Linda te ti vi
von u binda prap e di
Sexy Linda pom pelqen
Qysh pom kesh e qysh po kcenn (yeaaa)

Lyrical Son:
Po du met pa ty tuu kcyyy , mem pa tu livrit
met pa tu ta thy , tu u knaq en qit bit ( Yooopp )
Krejt e dini kur vinii me na knu ne t'rrini
Deri sa ma ska qa me pi e shinii qe jenii
krejtt t'pit en Club Maksimumm
njejt t'pit n'Club edhe na derii n'funD
e mu shtrit munesh mem gjet dika najkun
tu ba Llapsica se garant kom pi shum
Alkool nuk e di kur o Boll
E kur t'ves sa po kcen
Hec e guxoo fol..
NDRYSHE thuj njones se munesh
mem thon garant mu PO
se edhe ti don diqka me nxonn SONTE
Krejt jena n'disponim SONTE

zemer kur je me mu ti e din
sa rrin sa t'rrihet at'her zgjedh vet
sa pin sa t'pihet na matim edhe lekt

LYRIC:(2x)
Sexy Linda te ti vi
von u binda prap e di
Sexy Linda pom pelqen
Qysh pom kesh e qysh po kcenn ( yauu )

a e bojm edhe ni Bridge (brigj)
e bojna

Kur em she mrena n'Club e bohesh qe spom njee
menon qe spoT sho e para ftyre mShee
Qa dush thuj e qa dush bon , sa dush blujj
n'Fund me mu ki me kan

LYRIC:(2x)
Sexy Linda te ti vi
von u binda prap e di
Sexy Linda pom pelqen
Qysh pom kesh e qysh po kcenn
Yeahhhhhh


Ky tekst u dërgua nga www.wowlyrics.com
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet