A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyrical Son - E Boj Me Qef


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Recept"


Smuj me paramenu veten si ni tjeter njeri..
Sum shkon per ftyre ndryshe un jom FESTIM reperi..
Qdo njeri i Prishtines ose kushdo qe m'njeh moti..
I din hitet e qdo stines permensh qe sot i ngon tii..
Un e boj se e du e du qe e boj..
Nuk e boj per fam me tjert se boj nisoj..
E boj qysh duhet.....e preki qdo struktur..
E boj se e jetoj e boj se kom kultur..
Le te dijn kejt (Hejj) Kallzoju kejt hawerave..
Festimi o reper edhe mrapa kamerave..
Sikur herave tjerave me ma shum vlera se..
Estrada mu bo bashk jom kor per amatera veq..
I qendres jom(Jep Jep) shpi e madhe..
Lyrical son drejt prej mahalle..
Ku e maj men veten si fmi..
Kur e ki msu ti alfabetin BabëS un jom kon MC..
Jo qe mu fry t'kallzoj gjinja qe e dijn..
Spo du mu shty..Jo qe smun po sun um mrrin..
Menon qe ke hyp n'maje pot nje kejt shqiptaria..
Qo kryt kur t'prek but i sheh qoket e mija..


Lyrics submited by Ghetto-g   Luumwarox
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019