A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyrical Son - Hani Bani


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/09/2010

2010-09-27T22:28:16

Lady baby let's ex...?
Lyrical kena me kall pop
shum fizi
Lady baby let's ...
E nali ju ma boni rock e-e

Yeah aapquuu e teshmja ispatë
na erdh vera babes
ka ardhe koha mu qplu
edhe grate
ece me kohen njeri
se u met mos me dal hiq
secila ma e mir se
tjetra kur po hi mrena miniq
kadal zemer se pe marr
naj infrakt na ka ra dielli
kres e ti gati krejt cullak
e me bo pahiri mu munu
me ta lshu naj fjal
ruju papapaku i zanav t'pret me 100 mrrola n'balle
a veq pse nuk kom si qai
plaku mercedes ?
Une kom ...
Po nejse prej qe dul alltia
vdiq trimnia e brus lia
dulen eurot pasunia
hup markat shkoi dashnia
perpara me thirr 1 femen ne telefon
u kon problem
e tash jena mobilizu me
mobila edhe MSN
bukt e lang me speca
hajshim e maj ne men
e tash rabi alkool coca-cola
ajrokrem

Ref (2x):
Lady baby let's ex shady
Lyrical kena me kall up so crazy
Lady baby let's ...
E nali ju ma boni rock e-e

Hey, zemer mir po dokesh
sikur herat tjera
pse nuk po afrohesh mir
pot vjen era syt s'jom
ka ti daj shum je kam pelqen
ti ki qef mu afru po shoqja
nuk pot len
se pot afrohna pra un i pari
nashta kam nafak ishalla
je e but e se ha
naj shuplak
qa bone a je mir pata
qef mu njoftu ty jo se je naj sen
po je kam kall me qata sy
per dore e kapa prej
shoqes t'saj e ndava
sikleti e kapi qiken
ja nisi mu dridh e ngrata
zemer mos u tut
mos i jep siklet e di qe mrena
osht nxeht po nuk o bash
kijamet
a mos je ti qai qe e knon
shake shake
po bra bash menova qe
kur ski mem vet
qe ja nisi DJ pe lshon
bash qit sen
ajo ma boni me sy ni her
ja nisi e po kcen

Ref (2x):
Lady baby let's ex...?
Lyrical kena me kall pop
shum fizi
Lady baby let's ...
E nali ju ma boni rock e-e

Qaty tu kcy me to
ja nisa me analizu
ja vrejta ni fot kthiz
e permas ni tatoo
mu ka tha gota a je
me pi naj sen
a po don bir ti se un nuk
pi heineken
Lemza um kapi
dikush o kam permen
Goj po ma marrin shum
emrin tem po qyshtu e ki
kur je i mir normal
gjinja folin
po sen sun bojn veq
trunin e vet e lodhin
nanush pom doket
qe ja kcen pak e nali
jom msu me kon tjera
po ... ashiqare me
sene t'mija dhez bari
e jo qiri se ket beat
e ka bo genci e jo valton
beqiri kshtu qe dridhe trupin
edhe belin bohna krejt
telash per femra t'mira
si ti zemer une jom ilaq
jo qe naj sen pom shkojn
mir qitu pun
...

Ref (2x):
Lady baby let's ex...?
Lyrical kena me kall pop
shum fizi
Lady baby let's ...
E nali ju ma boni rock e-e


Lyrics submited by  Fjolllaa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019