A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lyrical Son - Ekskurzion


Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/10/2009

2009-10-10T09:55:17

MirmenGjess Prishtiin!
MiRditaa Tiraan! (po po poaa)
Ladys & Gentleman
mirmrama Shkup!
zonja dhe zotri (back back back..)
F E S T I M
No Comment Studio

Hahahahaha hahahahah
e kom ditlindjen dit per dit bitchi´z

Verse 1:
zotri cal n'Rap arkitekt me rap projekt
o njeri high moti shum moti hala edhe ma perfect
hala edhe ma i chart en beat gjinja mvesin e jon tu prit
messin e vessin tu u habit lyrical son qa don me qit
jeni bunkera "ky tipii Bombardon"
jena repera "ska toplist qe na vlerson"
se du venin e par as venin e dyt
marre met ardh nese vjen em pyt
sjena me ni rang ej ule kryt
jom pak ma nalt sa ty tmrrin syt
kshyre lyricalin senet i bojn bum sahere i dalin
kejt bohen bash po prap sun e nalin
kejt ndihen mir permas kti djalit(say)
prit ser po du me dit ej a jeni hala me mu en beat knej
jeni tu e ngu jeni tu livrit kejt jena tu e pru edhe per kta trit treejj(trejat)

prej mahalles teme qdo t´hanes
prap jon pidha t´nones
e dhezim midis qendres
e pecim midis fontanes

eyy ok eyy eyy ok

maaan venin tem sun e mrin na t´gjujm posht si viktim
vjen prap del jasht sikur i dhin jom on top non-stop tu sliin
hajde krejt qoni bertim e qitni me dur kur lyrical son o nreptur
nuk e boj veq sa met thurr 2-3 rima en reptuur
more amatera jeni tu e idh kqyre po vjen eraa me kon jee lidh
eyy tii ski havera ropt ti qii kqyre ku o deraa
eyy dera dilemni jasht prej kerrav deri en hasht
kurr sjeni kon ju nice as at'here moti e as qetash

eyy eyy eyy eyy e e e eyy
eyy eyy eyy
eyy eyy eyy eyy e e e eyy

prej prej prej..

prej mahalles teme qdo t´hanes
prap jon pidha t´nones
e dhezim midis qendres
e pecim midis fontanes


Lyrics submited by Bes'i
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019