Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Do U

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do U".
3. Video është e këngës "Do U", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Do U  (Feat. Fuga, Mc Kresha & Nuo P)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Fuga

Featuring

Mc Kresha

28/12/2010

2010-12-27T23:18:42+00:00Lyrical Son:
pick a buuu (yeaah)
I'ts Lyrical Son (hahaha)
aka Mr. B.R.S. a other fact
bounce shiit
how about to present you
the wildest ... from New York
Welcome to Kosovë brother (jooou)
(south west kosova the firt join)
... (hahaha)
Mc Kresha in this mother fuck'in (yeah)
and of course Mr. ... Lyrical Son (oh oou)
Last night forget, my home boy Big Star

Fuga:
I can`t be a pussy cause I no one ...
nervermind kick'in I'm a boxer like Rocky
Street nigers liv'in on ...
...
I just want make it
i smoke a lot of weed
...
Lyrical Son:(x2)
Now do you haters know be on top
when we drive it`s for show
everywhere we go we soround
by weed, money and all


Ky tekst u dërgua nga  bstyle17   BS4EVER
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet