A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son & Rascom - Fire


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/03/2012

2012-03-11T14:17:21

See Also

Rascom


RASCOM :

Gilan choje doren te nalt
Kallzom a tkom ma ngat
E bojna tonen chdo nat
Plot repera chdo kang
Me probleme rri larg
Sjena konen asnihere ndryshe
Mafakes jena te vechant
Phuu chu pi xhumit cheli vesht
Special gest Lyrical Son sjeni vet
Zdi pse po fol shka po thu nuk po te ni
Get for my haters cheto e kishum ni
Jom i lidhun per ritem
Rite pak bassin e fillem
E ca e sillem e thithem
U bonem skipe e na ikem
Se boj muziken per leter
E boj hip hop e jo tjeter
Pe doni boten e vjeter
Sen che ka deken shum heret
RASCOM argument faktik
Dridhen beat jom praktik
Une vi ti ma sick boss of snitches
Zdi pse po fol shka po thu nuk po te ni
Get for my haters cheto e kishum ni

Reff :

I bojna mu ni mir dark & firee
Nuk e kena shtir i chojna ajaa
E din che sun na mrin edhe n'gara
Jena para juve jena shum perpara

LYRICAL SON:

Up is the Lyrical Soprano
Red and Black ermanoo
Straight from Prishtin
Dangerous Albano
Watching this Rap kids,
they need to grow up,
tryin' to blow up
for all that making me instrow up
Yow hold up! Boy, take it easy on yourself
Messing with problems it's bad for your health
I'm like god to you 'blankstas,
now down on your knees
these farts of prankstas, tryin' to understand my stees
I don't know man, do they know who they dissin'
this smoke is some good shit,
'cause I can see trickin' thinkin', that
maybee, I could diss 'em back
they want, famei'e well I cann help 'em with that
Hmm, you see son it doesn't matter who you are
you coop is so wack, but I can make you a star
I made history boy, I made a lot of hits
I got my own penis and I touch a lot of tits
fuck the lot of hits, suspy boy I'm shining
hustling for the cash, motherfucker I'm running
You kids will study me 'cause I'm the chosen one
Now sheakspeare is gone you welcome Lyrical SON!


Lyrics submited by Donn Timma   rronnii
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019