Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lyrical Son - Made U Look (remake)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Made U Look (remake)".
3. Video është e këngës "Made U Look (remake)", por nuk këndohet nga Lyrical Son.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lyrical Son - Made U Look (remake)  (Feat. Ergenr & Mc Kresha)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

Komente

1 🔥

Featuring

ErgeNR

Featuring

Mc Kresha

09/12/2012

2012-12-09T18:43:35+00:00okej okej okej okej keej kej j - a jem down numer
rrypat mani lidhun jena tu gju ground si battle evil
magji da 5 9 and lyrical shady
ju dalim on prime time me sene new illy
spanglisht shqip a anglisht
ti m'bon diss une t'boj me gisht
ruju po gabon mu ba mangi rasisht
goja qa t'bon t'shtin borgj deri n'fyt

ky osht vec ni remake,remake-in e dyt son
ka mu kan reperi preferun i fmis tone
babi reper po profesioni spi shkon
mami n'mengjes heret n'shpi shkon
n'fund edhe prap mes per fmin depresion
hala,per rap kulture ky tipi raporton
hala,so rap hala trend dy milion
still piph still skena skemi zgat

made you click look phuf tabullarasa
left to right hook,you ain't even in my class a
do me dit shkurt shqip qa menon masa
ik pi ktuhit,kurr ma mos ju pafsha
heey,lshoma senin en disko
nese je dick rider matherfucker get ya


Ky tekst u dërgua nga  lakleka1
Më Shumë Këngë Nga Lyrical Son:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet