A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son - Intro (Zimasamshevy)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2013

2013-08-13T18:05:40

Song from the album:

"Zimasamshevy"


Kjo nuk o' për Gangstera as për Mangupat e Shehrit/
Ktu flitet për Repera me ZimaSamShevy/
ZimaSamShevy, ZimaSamShevy, Miza Mas, Zima Sam, MIZA MAS VESHI/
Konkurrenca 0(Zero) dihet kush o' Repi/
Hip-Hopi ka 1 emën "PËR INATI T'NJONI TJETRIT"/
P P P.I.N.T "PËR INATI T'NJONI TJETRIT"/
P P P.I.N.T "PËR INATI T'NJONI TJETRIT"/
Dalin Albumet, kurgjo e re/
Festimi bon muzik çdo dit' me dasht i del ka 1 CD/
Rima Fresh JO Repede, Nuk i shes s'ka mi ble/
Jom Alfabet ABC, kombinim si THC/
Ladys and Gentleman, Jo bre le Fuck It/
Nuk e kom Fenomen, man ju kom kallxu prej vaktit/
N'Rap jom si grep, man Reperat nalt i kapi/
Chronic Dr.DRE JO, po LORIK ASLLANI/

Gjema cilindo MC, që si Na munen me hi edhe qaty per qaty/
Mi bo krejt Tekstet, more krejt Gjestet/
Edhe n'fund n'Album se shtyn asni Kong/
Bire cilindo G, po si Na mun mu Ni/
Edhe nese i nimojn 1 Milion veta/
Po e sheh që e vërteta osht që nuk mun me q at Nan/
Pare my friends, bitch/
Jom pak i Flliqt MIQ/
E di, e di po besoni s'po kom qare/
S'ti msoj permendsh HIQ/
I maj n'men Gjith/
Freestyle Une Ty me t'shkru man t'vjen marre/


Lyrics submited by  Danish   WakaLyrics   SoKool   Xaimmi1
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019