A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Lyrical Son - Outro Zimasamshevy


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2013

2013-08-13T18:05:41

Song from the album:

"Zimasamshevy"


[Lyrical Son]

Yeah, Ku prek Plaku del gjaku.
K-Master on the Beat HEY.
It's the Red Red Pepper SPRAY.
REDBOX, Hey Hey Yeah Okay Okay.
And It Goes...

ZIVA SCHENGEN-i, ZimaSamShevy/
m'thirrin Festim reperi bitch Une s'jom Lil Wayne/
Kom bo shum n'kët Qim Nane nuk pe di ku o' problemi/
Përcjelli gjenerata e prej Repit moti mjeli/
BONBANA,RIBI je ka m'dokesh MONKEY/
Tu e idh qdo here ma shum e knej menon qe je shum FUNKY/
Kejt qka je ka bon, e kan bo plot para Teje/
Ti vetes i bon dom, Myte veten IM JUST SAYIN'/
Stilin e ki kopje, rrokje per rrokje/
Edhe rrethi yt i ngusht me ty o' ka lun qoke/
Ju shkuni sikur Koqe e sillna neperr Blloqe/
Ku ju s'guxoni mu en se ju gjujn Kallamoqa poqe/
Main Stream-a i hoqe, E di që i ke shkru moti/
Knu moti, s'po muj mo mi rrejt se jom tu m'ngu moti/
Une s'kom Fansa nuk kqyri n'Toplista/
t'mitë nuk jon Nxansa t'mitë jon Analista/
Sa her Speci i djegst del n'skenë Njo mas Njo/
Reperat rrzohen krejt me ren, DOMINO/
KILLIN' SEASON e marr Vizen e ja shkeli/
Prishtinë-Zvicër edhe krejt qa kap SCHENGEN-i/
Se s'jena vet me neve kena plot Dosta/
Që dalin ju presin Kosa/
Rrospa ju nxojn ju Iqin n'thobë bashk me Bodyguarda, Që bajnë Mburoje/ Mu m'mbron Qyteti, Truproje/
Jom bo për repin se shum pe qkepin/
Po menoj jon shum Tu e idh se hiq se kan Për qefi/
Sa transparent o bllefi, vrehen se sbehen n'rima/
Mbledhin e zgjedhin taktika, gabimisht Çasja kah Muzika/
Lirikisht masa nuk i hin fellit, Qata tulifar Reperi del bon stila/ Grim-masa pa masë, po Rrethi s'jau rrasë DEBILLA/
Besom o' ka m'vjen keq për juve/
Keni hi n'valle s'dini me kcy, ju ka ra Hini Gacave t'mlume/

S'PO DINI MO ME DHEZ, S'KENI KU ME MJEL TONA CICAT JU KAN SHTERR (2X)
ZIVA SCHENGEN-i, ZIMASAMSHEVY (4X)


Lyrics submited by Din Syla   Xaimmi1   Danish
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019