A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Lyrical Son - A Thu Kush


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  164

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/04/2015

2015-04-12T17:00:51

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)

Music & Lyrics:

Lyrical Son

Arrangement:

Stash

Video Production:

VisSoundMedia

Song from the album:

"Rapsodët N'rap T'sotit"


Ouuuooouuu Yeaaa,,Yeaahh NONONO

Dita mir mo nuk pom shkon
Kurgjo nuk pom shkon
Ti ke marr gjithqka

Koha plagen ma sheron
Veq ti je ka m'mungon
Ndodhesh tjeter kah

Reff
A thu kush rrin me ty
A thu kush ta fshin lotin
A thu kush n'ven tmeje
Tshtin me kesh ty ton kohen

Dielli n'mengjes kur agon
Ftyra jote mdel gjithmon
Edhe pse sje ngat

Vetit mu gjith po naj bon
Pse po vjen me ty po mson
Tlutna mos um kaalll

Reff
A thu kush rrin me ty
A thu kush ta fshin lotin
A thu kush n'ven tmeje
Tshtin me kesh ty ton kohen

Dita mir mo nuk pom shkon
Kurgjo nuk pom shkon
Ti ke marr gjithqka

Koha plagen ma sheron
Veq ti je ka m'mungon
Ndodhesh tjeter kah

Naten von diqka m'kujton
Veq se shum ma shum m'mungon
Gjumi me ty n'shtrat

Vetit mu gjith po naj bon
Pse po vjen me ty po mson
Tlutna mos um kaalll

Reff
A thu kush rrin me ty
A thu kush ta fshin lotin
A thu kush n'ven tmeje
Tshtin me kesh ty ton kohen


Lyrics submited by Plauratie-Cards (1)

U krijua nga Thee ElooS 2017-02-16 21:04:57
Natën von diqka m'kujton
Veq se shum ma shum m'mungon

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019