Më mbaj mend (për 1 muaj)

Machiato Band - Sa M'ka Marr Malli Me T'pa Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa M'ka Marr Malli Me T'pa" kënduar nga Machiato Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Edi Krasniqi (Edi). Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Se une ty te zgjodha
Me te miren nder shoqet qe ti ke pas
E para me fole dhe mendova moj
Qe kurr s'kem me u nda

Sebashku kaluam
Dhe krijuam me te bukuren dashuri
Prap i vetmuar kujtoj ditet moj
Dhe netet me ty

Ref...x2
Sa m'ka marr malli me t'pa
Nuk kam dasht me ty me u nda
Dit e nat un te kujtoj
E ne zemer te mbaj

Sa her t'me merr malli
Per me t'pas dhe ndonjeher ne perqafim
Dal naten n'dritare dhe me lot kujtoj
Qaj shpirtin tim

Sebashku kaluam
Dhe krijuam me te bukuren dashuri
Prap i vetmuar kujtoj ditet moj
Dhe netet me ty

Ref...x2
Sa m'ka marr malli me t'pa
Nuk kam dasht me ty me u nda
Dit e nat un te kujtoj
E ne zemer te mbaj

...

Te dashurova ne moshe te re
Ne nje koh shum te gjat
Shum aventura me ty i kalova
Nga jeta ime jo jo s'te ndaj x2

Ref...x2
Ti me ben mua te vuaj
Ti me ben mua te qaj
Ti je gjaku i zemres sime
Nga jeta ime jo jo s'te ndaj

Ne syt e tu un shoh ndryshime
Duan te t'ndajn nga jeta ime
Por me kot njerzit e kan
Nga jeta ime jo jo s'te ndajn x2

Ref...x2
Ti me ben mua te vuaj
Ti me ben mua te qaj
Ti je gjaku i zemres sime
Nga jeta ime jo jo s'te ndaj

...

Publikimi: 01/12/2015Më Shumë Këngë Nga Machiato Band:


Komente 0


Machiato Band - Sa M'ka Marr Malli Me T'pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa M'ka Marr Malli Me T'pa".
3. Video është e këngës "Sa M'ka Marr Malli Me T'pa", por nuk këndohet nga Machiato Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.