A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mad Lion - Krejt Mahalla Ne Disco  (Feat. Hekuran Krasniqi)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/07/2006

2006-07-29T08:52:02

Featuring

Hekuran Krasniqi

Këngë e albumit:

"200 Km N'orë"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007


yeah Hajde krejt.... hajde mo

Ref: 2X
Krejt mahalla n'disko
krejt ikin nga shpija
per dritare e per dere
pajini kojshia

Kcejn nga dritaret t'veshta n'pigjama
nderrohen ne qufrra ose te lama
grithen taraba lyhen te sana
i lojn te sona teshat e gjona
diten n'dimija naten n'miniq
uooou mahalla na u flliq
kthizat ne fush gjyksat ne out
trapin n'korner t'gatshme per shut
kerret u mushen u nisen xeher
krejt mahalla ndisko n'sheher
ku i lat dimijat shoqet e mija
sonte po flliqem une e ju trija
heeeejjj pom bjen ne mend
tu u kthy te shpija nalem me ni vend
se qef po kom me u bo dit me i ni tu bertit

Ref: 2X
Krejt mahalla n'disko
krejt ikin nga shpija
per dritare e per dere
pajini kojshia

yeahh yeahhh gramofon

Shoqe mahalles nalt tpast nona
e di qe at sendin fort ta ka ana
sa llastiku per ty o ka qelet
me kon baresh i bon bitcha edhe delet
baaboo baaabo pom vjen nxeht
kur tpreki permas uuuuuuuuhhhhhhh sa lezet
diten fustan me shami e nalle
naten me shorce e me sandalle
tjetra kojshike po vjen si zhag
pak me gisht fiki fiki e shkreta u lag
hejj o qika ja nisi sisko
krejt jemi dal krejt mahlla ndisko

Ref: 2X
Krejt mahalla n'disko
krejt ikin nga shpija
per dritare e per dere
pajini kojshia
Kët kajk e ka knuar Muhamed Bellanoca


Ky tekst u dërgua nga  muhamed
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019