A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mad Lion - 200 Km N Ore  (Feat. Mirsa)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Featuring

Mirsa Kerceli

Këngë e albumit:

"200 Km N'orë"


per krej ata qe e dojn shpejtsin
mirsa mad lion
mirsa:
naraana

mad lion:
pas 200 or tona ligjet i thej
kur ty te kom permas krej osht OK
motori u nxe edhe flak po qet
koh kena boll kurkush nuk na pret
si vetima si era qaj neper terr
pasat e pacak jena mush sherr
rritet adrenalina km kalojn
rruzat e gjakut n' trup po na vlojn
qaq jena shpejt sna kap as
syt bajn drit si unaza prej ari
maju mir e bukur shum e urt
ska panik je ne dor te sigurt
kullat ushtojn e
me motorr n'rrug veq ti dhe un
nat shum e qet n'qershor
knaqesi pa kufi

mirsa:
200 Km n'or
un dhe ti ne kete nat
adrenalina arritet
nata sonte osht e gjat

e dhoma nxjerri zjarr e era flokt pesh mi qon
adrenalina n'trup n'maksimum po shkon
ngjitem pas trupit tond
ne kete autostrad kete nat
ouou
dhe 200 Km n'or bahsk po shkojm
dhe ligjet po i thejm
rrezikun e harrojm
dhe gjaku po me vlon
kete autostrad kete natt
ou kete nat

Ref:
200 Km n'or
un e ti ne kete nat
adrenalina arritet
nata sonte osht e gjat.2X

nata sonte osht e gjat
osht e gjat
e gjat
ououou

Mad Lion MIrsa
ououou


Ky tekst u dërgua nga  fllanxa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019