Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Erdh Pranvera Erdh Behari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Erdh Pranvera erdh Behari
zemren time ma djeg malli
2x Syrin tim e vershon loti
Dashurin ma mori moti.

Ulem nen hije te kujtoj
ah edashur kur dot takoj
2x zemren time do ta dhuroj
plot me mall ne shpirt dot mbaj.

rrij e qajjj me mall
qaj me permallim
2x kthem zot te dashuren
ti hidhem ne perqafim


Ky tekst u dërgua nga LuaneshaMahmut Ferati
Publikimi: 21/03/2021
Video Produksioni: Studio Tima


Mahmut Ferati - Erdh Pranvera Erdh Behari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdh Pranvera Erdh Behari".
3. Video është e këngës "Erdh Pranvera Erdh Behari", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0