Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Me Ty (Krejt I Kisha Fal) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  15

Me ty me ty qka osht jeta ekam dit
Paty paty kush pom flet pom merzit
Me ty me ty kisha dal prej dynjas
kur e di qe ste kam,as ne enderr
sdu met pas.

2x Krejt ikisha dhan krejt ti kisha fal
veq dy syt e tu kurr ne enderr mos
mem ardh.

Me ty me ty qka osht jeta ekam dit
Paty paty kush pom flet pom merzit
Me ty me ty kisha dal prej dynjas
kur e di qe ste kam,as ne enderr
sdu met pas.

5x Krejt ikisha dhan krejt ti kisha fal
veq dy syt e tu kurr ne enderr mos
mem ardh.


Ky tekst u dërgua nga Luanesha

Mahmut Ferati - Me Ty (Krejt I Kisha Fal)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty (Krejt I Kisha Fal)".
3. Video është e këngës "Me Ty (Krejt I Kisha Fal)", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0