Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Jam I Shkret Tu Mendu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Jam I Shkret Tuj Mendue ata vjet qe mkan shkue qe mkan shku ne vetmie si tja baj o hallin se dij e.
Pranverat shkojn evijn at vashen nuk ma bijn Eja vash ku je ti mos me le o moj ne vetmi.

Kur Natyra po gjelbron ditet tona na kujton shpirtin tim ma shqetsojn dot harroje omoj pergjithmon eee.

aj Zog qe fluturon e per ty vash po kendon ee
2xja thot kanges me krenarie qet bashkohen o na te dyee


Ky tekst u dërgua nga Luanesha

Mahmut Ferati - Jam I Shkret Tu Mendu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam I Shkret Tu Mendu".
3. Video është e këngës "Jam I Shkret Tu Mendu", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0