Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Helm Ne Mjalt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Mahmuti;
O mashallao mashalla o syni keq ty s´bon me t´pama mir vdes krejt un i mjerise me t´mar ty msysh naj njeri.

Shyhretja;
Shum te ambla i ke fjalto e ke xhujt helmin ne mjalto aj qe ty te besonnji dit qesh e nji jav qan.

Mahmuti;
Po gabonpo gabon keq per mu po mendon
flet me fjalt e tjeter kujt
un kerkan se baj me vujt.

Shyhretja;
S´po gabojs´po gaboj fjalt e huja si ndegjoj
gjithkujt thujpo jo mu
s´din me dasht ti pa lendu.


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta (gasolina)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Helm Ne Mjalt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Helm Ne Mjalt".
3. Video është e këngës "Helm Ne Mjalt", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0