Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Qka Ke Dasht E Ke Pas Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

e ke dit ti e kam dit une e kan dit krejt se vjen nje fund po skam besu njeri gjall se kshtu fundi ka me na ardh
ah sa mke vra sa mke ba me qa shum me mu ke lujt shum tash ke me vujt

ref:
qka ke dhasht e ke pas se prap zemren ma ke plas taksirati tash t´ka gjet se e mira tka qu pesh 2x

e ke dit ti e kam dit une e kan dit krejt se vjen nje fund po skam besu njeri gjall se kshtu fundi ka me na ardh
ah sa mke vra sa mke ba me qa shum me mu ke lujt shum tash ki me vujt

ref:qka ke dasht e ke pas se prap zemren ma ke plas taksirati tash tka gjet se e mira tka qu pesh 4x


Ky tekst u dërgua nga Mnk

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Qka Ke Dasht E Ke Pas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka Ke Dasht E Ke Pas".
3. Video është e këngës "Qka Ke Dasht E Ke Pas", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0