Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Milaim Mezini - Moj Syzezë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

moj syzezo qe pom rrin o ne at peme
hajde rrim o nbaqe teme nbaqe teme
hajde rrim o nbaqe te je me

vjen sy zeza kadal dale kadal dale
qaj arshikun ka ra nhalle ka ra nhalle
zemra e tij o digjet flake

zerma e tij o digjet flak digjet flak
un oj shkreti qka mej thone qka mej thone
hajde lule nbaqe tojone

hajde lule nbaqe tone nbaqe tone
na ta lidhim jeten tone jeten tone
dot baj nuse me kurore


Ky tekst u dërgua nga Sara


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mahmut Ferati & Milaim Mezini - Moj Syzezë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Syzezë".
3. Video është e këngës "Moj Syzezë", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Milaim Mezini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0