Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyrhete Behluli - Me Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

mahmuti:
tkan kallxu me kon moj qik
ndaq mir e ndaq keq
kur te marr e tqoj ne shpi
dot rrnojna me pleq

shyhretja:
pleqve djal banju qka dush
sdu mej pa un me sy
nuk po vij per pleqt e tu
jam tuj ardh mor djal per ty

mahmuti:
me dashni me dashni
bohet mir per pleq e tri
fjala e keq djeg si flak
kush ka ymer ka me u plak

shyhretja:
me dashni me dashni
bohet mir per pleq e tri
fjala e keq djeg si flak
kush ka ymer ka me u plak

mahmuti:
moj e mira e dynjos
mosem thuj fjal trona
nuk kam pik moj prej havas
oh mkan ba baba e nona

shyhretja:
edhe mu si ty or djal
mkan ba bab e non
si mka zon dashnia nty
mu ka dasht me i lon

ref....


Ky tekst u dërgua nga Sara

Mahmut Ferati & Shyrhete Behluli - Me Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Dashni".
3. Video është e këngës "Me Dashni", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyrhete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

1
9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0