Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Sy E Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Njeri ka Zemer e Sy
tuj shiku zemra u thy.
Zemra ra me sy n'bela
skisha mujt mos skisha pa.

qka ka faj syni i shkret
qe tu thy zemra ne ket jet
e pa dash syni ne ty
zemra thot hala me kqyr

ooo Sy e Zemer nuk jam tuj pajtu.
oo ty tkam sy o ban me mujt mu.

ooo Sy e Zemer
cili esht fajtor
mos me pas qef zemra
syni skqyr me zorë.

Njeri ka zemer e sy
mos me pas zemra sish thy
syni faj ka qe tka pa e ka shti zemren n'bela

Nuk esht hera e par per ty
qe e kqyr dika me sy
nuk ban synin me fajsu
zemra jote mka zgjell mu

REF(2)
ooo Sy e zemer nuk jam tuj pajtu.
oo ty tkam sy o bon me mujt mu.

REF(2)
ooo sy e zemer
cili esht fajtor
mos me pas qef zemra.
Syni skqyr me zorë.


Ky tekst u dërgua nga Blerta

Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli - Sy E Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sy E Zemer".
3. Video është e këngës "Sy E Zemer", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0