Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Pse Po M'provokon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7

sa po t'haroj pak, ti prap po më thret,
unë i lik prej zemre, ti e pa rahmet.
sa po t'haroj pak, ti prap m’provokon,
ma ke xhet dakikun, ka po don po mçon...2X

ref:
pse po mprovokon, pse po mprovokon,
kur din se dashnia, ne dive sna shkon
veç me ma djeg zemrën, ka nji fjal ma lshon,
më shkoj jeta tu e dasht, dikënd që smë don….2X


Ky tekst u dërgua nga Lani


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mahmut Ferati
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/10/2010


Mahmut Ferati - Pse Po M'provokon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Po M'provokon".
3. Video është e këngës "Pse Po M'provokon", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 1