Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Tuci Trimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

OOOOOO ME NJE KANG BURRAT I NGUCA
DO JAN TRIMA DO JAN TUTCA
KUR FLET TUCI PER TRIMNI
THU PSE SJAM USHTAR I TIJ
NAT MINUT QE NDIZET ZJARRI
UNE O BURRA JAM I PARI
KUR BAN BAM PUSHKA E TRIMIT
TUCI LYP BIREN E MINITTTT

EEEJJJ TRIMIT VETT TRIMRIA I FLET
TUTCI IK PREJ HIJES VETT
ZEMRA E TRIMIT NUK KA FRIK
KAMTE E TUTCIT JAN ME IK
KUR SHEH TRIMIN I HI TUTTA
NIS ME FOL ME FJALE TE BUTA
SHPEJTE E NDRRON FJALEN E VJETER
THUU MOS ESHTEE NAJ NJERRIII TJETERRR

OOOOO KUR SHKOJN TRIMAT NGA KJO BOTEE
TUTCI THOT I KAM PAS SHOKE
ME PAS VEPRA SA KA FJAL
SOT ISH SHPALLL HEROI I GJALL
KUR I NALET LUFTES TIMI
DO ME DAL MA NALTE SE TRIMI
NA RUJTE ZOTI PREJ MA TE KEQES
GJITHKUSH HALLIN JA DIN VETES
NA RRUJTE ZOTI PREJ MA T'KEQES
GJITHKUSH HALLIN JA DIN VETES


Ky tekst u dërgua nga Heroolinda Laqajj

Mahmut Ferati - Tuci Trimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuci Trimi".
3. Video është e këngës "Tuci Trimi", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0