Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mahmut Ferati - Veç Me Ditë Ku Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Veq me dit niher ku je
me gezim kisha ardhe
Veq me dit niher ku je
me gezim kisha ardhe.
Krejt gjynahet qe i ke ba
une ti kish marr
Krejt gjynahet qe i ke ba
une ti kisha marr.

Krejt qa kam ne jeten time
oh i kisha dhan
Krejt qa kam ne jeten time
oh i kisha dhan
Veq me ni niher tuj fol
oh at zanin tan
Veq me ni niher tuj fol
oh at zanin tan

Veq ty jeten ta kam fal
oh ma i bukuri emer
Veq ty jeten ta kam fal
oh ma i bukuri emer
Se ne ty nuk dashurohet
veq ai qe s'ka zemer
Se ne ty nuk dashurohet
veq ai qe s'ka zemer


Ky tekst u dërgua nga Tessa

Mahmut Ferati - Veç Me Ditë Ku Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Me Ditë Ku Je".
3. Video është e këngës "Veç Me Ditë Ku Je", por nuk këndohet nga Mahmut Ferati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mahmut Ferati:


Komente 0